Współpraca, afiliacja

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem współpracy z biurem projektów ARCHON+ t.j. właścicielem projektów znajdujących się na tej stronie zapraszamy do lektury. Współpracować możemy w zakresie:

  1. Sprzedaży projektów
  2. Reklamy (jako reklamodawcy i wydawcy)
  3. Programów afiliacyjnych

1. Współpraca w zakresie sprzedaży projektów gotowych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą sprawdzonych projektów, które w ciągu kilku ostanich lat zakupiło ponad 150 tysięcy klientów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Prowizję ustalamy indywidualnie na podstawie oceny kanałów sprzedaży oraz poziomu wiedzy i doświadczenia w zakresie doradztwa i obsługi klienta zainteresowanego zakupem projektów gotowych.

Jeżeli dysponujecie Państwo kanałem sprzedaży w postaci (dla przykładu) ruchliwej strony internetowej, to można go wykorzystać do prezentacji i sprzedaży prowizyjnej naszych autorskich projektów. Zapewniamy dostęp do materiałów promocyjnych, grafik i informacji technicznych związanych z produktem. Zainteresowanym sprzedażą online udostępniamy pliki XML z listą produktów zawiarających materiały graficzne i informacje o produkcie. Specyfikacja struktury organizacji danych w pliku XML jest do pobrania tutaj: Specyfikacja XML z projektami domów ARCHON+ .

2. Współpraca w zakresie reklamy

2.1. Jako wydawcy

2.2. Jako reklamodawcy

Jeżeli możesz pomóc nam w dotarciu do nowych klientów zainteresowanych zakupem projektu domu to zapraszamy do kontaktu.