Zakupy bez ryzyka

Projekt domu kupujesz bez ryzyka- możesz go wymienić lub zwrócić

Zapewniamy:

Dodatkowo nawet po okresie 90 dni, ale przed upływem 12 miesięcy od daty zakupu umożliwiamy wymianę projektu na inny. Pobieramy wtedy 25% aktualnej wartości zakupionego projektu i ewentualnie doliczamy kwotę wynikającą z różnicy w cenie projektów.

Warunki zwrotu projektu:

 1. Każdy zakupiony produkt (np. projektu domu, projektu dodatkowych instalacji, kosztorysu itd.) można zwrócić jednorazowo do 30 dni od daty zakupu. Kolejny zwrot realizujemy wyłącznie do 10 dni od daty odebrania przesyłki zgodnie z art. 10 "Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny" (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 ze zm.).
 2. Zwrot niezniszczonego produktu jest bezpłatny. W przypadku wyraźnych śladów użytkowania (zabrudzenia, zagięta okładka, ślady rozszycia projektu itp) lub wypełnionych metryczek, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu lub do pobrania opłaty manipulacyjnej w wysokości minimum 10% wartości produktu.
 3. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany przelewem bankowym na wskazane konto.
 4. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas za pobraniem.
 5. Wszystkie przesłane upominki należy potraktować jako prezent.

WYMIANA PROJEKTU DOMU NAWET DO 12 MIESIĘCY! Jeżeli zdecydowałeś się na inny projekt domu niż wcześniej zamówiony, możesz go jednorazowo wymienić.

Warunki wymiany projektu:

 1. Projekt można wymienić:
  - do 90 dni od daty zakupu: wymiana niezniszczonego projektu jest bezpłatna. W przypadku wyraźnych śladów użytkowania projektu (zabrudzenia, zagięta okładka, ślady rozszycia itp.) lub wypełnionych metryczek w dokumentacji technicznej, pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 10% aktualnej wartości całej dokumentacji
  - po 90 dniach do 12 miesięcy od daty zakupu: pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 25% wartości całej dokumentacji (opłata manipulacyjna zostanie naliczona od aktualnej ceny projektu wymienianego)
 2. Należy dopłacić różnicę w cenie projektów (dotyczy również wzrostu ceny katalogowej projektu). Jeśli nowy projekt domu jest tańszy, to my zwrócimy różnicę. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany przelewem bankowym na wskazane konto lub zostanie rozliczony z opłatą manipulacyjną.
 3. Nie przyjmujemy wymian wysłanych do nas za pobraniem.
 4. Wszystkie przesłane upominki należy potraktować jako prezent.

Dodatkowe opłaty to koszt ponownej wysyłki projektu w wysokości 20 zł.

Pamiętaj!
Aby szczegółowo ustalić warunki zwrotu lub wymiany projektu, otrzymać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, skontaktuj się z naszym Doradcą Projektowym:
telefon: +48 12 37 21 900
e-mail: archon@archon.pl

Zwrot oraz wymianę projektu przyjmiemy tylko, gdy towar jest kompletny (w przypadku projektu domu w 4 egzemplarzach) oraz nie był kopiowany.

Dla ułatwienia całej procedury prosimy o wypełnienie formularza wymiany lub zwrotu i odesłanie go wraz z projektem domu na adres:

ARCHON+ Biuro Projektów
ul. Słowackiego 86
32-400 Myślenice
z dopiskiem: ZWROT lub WYMIANA PROJEKTU